Dealbridge M&A Advisors

Dealbridge

POZNAN, POLAND, February 28, 2024 /EINPresswire.com/ — Dealbridge, międzynarodowa sieć niezależnych doradców w zakresie transakcji M&A dla firm z segmentu średnich przedsiębiorstw ( www.dealbridge.eu ), powiększyła się o INTAGUS z siedzibą w Berlinie oraz VGDA z biurami w Nikozji i Atenach, które dołączą do zespołu Dealbridge ze skutkiem od lutego 2024 roku.

W Polsce lokalnym partnerem Dealbridge jest KS Consulting Sp. z o.o. “Cieszymy się, że mamy nowych partnerów w Niemczech i na Cyprze, co jeszcze bardziej rozszerza nasz międzynarodowy zasięg” – mówi Klaus Sonntag, Prezes Zarządu KS Consulting i Senior Partner w Dealbridge.

INTAGUS to firma doradcza M&A o ugruntowanej pozycji, zarządzana przez właściciela, która koncentruje się na rentownych, zorientowanych na wzrost firmach ze średniego rynku, co dobrze pasuje do profilu Dealbridge. Biorąc pod uwagę wielkość niemieckiej gospodarki, dodanie INTAGUS umożliwi nam również lepsze pokrycie całego regionu Niemiec. Po stronie kupujących, INTAGUS koncentruje się na firmach z rozwijającymi się modelami biznesowymi.

VGDA wyróżnia się wszechstronnym doświadczeniem w zakresie M&A, audytu, księgowości i doradztwa podatkowego. Silne osiągnięcia VGDA w ułatwianiu transakcji M&A, w połączeniu z ich strategicznymi lokalizacjami zarówno w Grecji, jak i na Cyprze, doskonale zaspokajają różnorodne potrzeby naszych klientów w całej Europie.

Posiadając biura obsługujące Liechtenstein, Austrię, Szwajcarię, Czechy, Polskę, Portugalię, Hiszpanię, Bułgarię i Turcję, Dealbridge jest teraz obecny również w stolicy Niemiec Berlinie za pośrednictwem INTAGUS, oprócz istniejącej lokalizacji w Monachium, oraz w Nikozji na Cyprze i Atenach w Grecji za pośrednictwem VGDA.

Partnerzy sieci są niezależnymi firmami, które ściśle współpracują w ramach międzynarodowej sieci partnerskiej w celu inicjowania, przygotowywania i pomyślnej realizacji transakcji i usług dla klientów w całej Europie. Ponadto partnerzy utrzymują relacje biznesowe w swoich regionach z kluczowymi uczestnikami procesu M&A, takimi jak prawnicy, doradcy podatkowi, audytorzy, banki, firmy private equity, doradcy finansowi i inne instytucje finansowe.

Kontakt:
Klaus Sonntag
Senior Partner Dealbridge M&A Advisors Poland
Plac Andersa 7, 61-894 Poznan

Klaus Sonntag
KS Consulting Sp.z o.o
+48 660 461 850
klaus.sonntag@dealbridge.eu

Explore More

Columbia, MD – Modern Interior Design & Luxury Home Decor Update

0 tags

Columbia, MD – The SoBurr Experience, offers tailored interior design for homes and businesses throughout Washington DC, Maryland and Virginia COLUMBIA, MARYLAND, USA, June 24, 2024 /EINPresswire.com/ — Since 2018,

Commercial Restoration Company Elevates Chuck Borden to Dual Role of President and CEO

0 tags

CENTENNIAL, COLORADO, USA, February 27, 2024 /EINPresswire.com/ — Commercial Restoration Company (CRC), a leading national provider of commercial restoration and reconstruction services, proudly announces the promotion of Chuck Borden to

Willow Bath and Vanity Unveils Exquisite New Bathroom Vanity Collection: Redefining Luxury and Elegance

0 tags

ATLANTA, GEORGIA, UNITED STATES, July 18, 2024 /EINPresswire.com/ — DESIGN, LUXURY & ELEGANCE FOR YOUR BATHROOMS At Willow Bath and Vanity, we believe your bathroom should be a sanctuary of