Dealbridge M&A Advisors

Dealbridge

POZNAN, POLAND, February 28, 2024 /EINPresswire.com/ — Dealbridge, międzynarodowa sieć niezależnych doradców w zakresie transakcji M&A dla firm z segmentu średnich przedsiębiorstw ( www.dealbridge.eu ), powiększyła się o INTAGUS z siedzibą w Berlinie oraz VGDA z biurami w Nikozji i Atenach, które dołączą do zespołu Dealbridge ze skutkiem od lutego 2024 roku.

W Polsce lokalnym partnerem Dealbridge jest KS Consulting Sp. z o.o. “Cieszymy się, że mamy nowych partnerów w Niemczech i na Cyprze, co jeszcze bardziej rozszerza nasz międzynarodowy zasięg” – mówi Klaus Sonntag, Prezes Zarządu KS Consulting i Senior Partner w Dealbridge.

INTAGUS to firma doradcza M&A o ugruntowanej pozycji, zarządzana przez właściciela, która koncentruje się na rentownych, zorientowanych na wzrost firmach ze średniego rynku, co dobrze pasuje do profilu Dealbridge. Biorąc pod uwagę wielkość niemieckiej gospodarki, dodanie INTAGUS umożliwi nam również lepsze pokrycie całego regionu Niemiec. Po stronie kupujących, INTAGUS koncentruje się na firmach z rozwijającymi się modelami biznesowymi.

VGDA wyróżnia się wszechstronnym doświadczeniem w zakresie M&A, audytu, księgowości i doradztwa podatkowego. Silne osiągnięcia VGDA w ułatwianiu transakcji M&A, w połączeniu z ich strategicznymi lokalizacjami zarówno w Grecji, jak i na Cyprze, doskonale zaspokajają różnorodne potrzeby naszych klientów w całej Europie.

Posiadając biura obsługujące Liechtenstein, Austrię, Szwajcarię, Czechy, Polskę, Portugalię, Hiszpanię, Bułgarię i Turcję, Dealbridge jest teraz obecny również w stolicy Niemiec Berlinie za pośrednictwem INTAGUS, oprócz istniejącej lokalizacji w Monachium, oraz w Nikozji na Cyprze i Atenach w Grecji za pośrednictwem VGDA.

Partnerzy sieci są niezależnymi firmami, które ściśle współpracują w ramach międzynarodowej sieci partnerskiej w celu inicjowania, przygotowywania i pomyślnej realizacji transakcji i usług dla klientów w całej Europie. Ponadto partnerzy utrzymują relacje biznesowe w swoich regionach z kluczowymi uczestnikami procesu M&A, takimi jak prawnicy, doradcy podatkowi, audytorzy, banki, firmy private equity, doradcy finansowi i inne instytucje finansowe.

Kontakt:
Klaus Sonntag
Senior Partner Dealbridge M&A Advisors Poland
Plac Andersa 7, 61-894 Poznan

Klaus Sonntag
KS Consulting Sp.z o.o
+48 660 461 850
klaus.sonntag@dealbridge.eu

Explore More

Flooring Renewal With JS Wood Flooring LLC’s Polishing Techniques

0 tags

Empty room with laminate flooring, white walls, and a wood-framed glass door. Polishing Services From JS Wood Flooring LLC. REIDSVILLE, NC, US, February 16, 2024 /EINPresswire.com/ — JS Wood Flooring

Alliance Between TheHomeMag + Groundwork Set to Reshape Contractor-Homeowner Engagement

0 tags

Homeowners are looking for connections to reliable, qualified professionals. Contractors are looking for high-quality leads. Collaborating with TheHomeMag enables us to efficiently meet these needs.” — Jeff Wraley, CEO of

Terry Moving & Storage Offers Storage Solutions for Home Purchase Delays in California

0 tags

Terry Moving & Storage has implemented a solution utilizing their fleet of trailers. Whether it’s due to home purchase complications or other unforeseen circumstances, our customers can trust us to